رمز انسانهای موفق چیست؟ آیا آنها باهوش ترند یا سختتر کار میکنند؟ آیا ریسک پذیر هستند و یا دوستان تاثیر گذار و قدرتمندی داردند؟ ما در این متن 10 تا از رازهای موفقیت این افراد را برایتان آورده ایم تا الهام بخش شما باشند. از نظر بسیاری از بزرگان دنیا، موفقیت یعنی بهترین بودن و یا بهتر بودن از هر کس دیگر در یک حوزه خاص تا یک حد مشخص! ما هم این مقاله را با مطالعه چند مقاله از بزرگان دنیا برای شما استخراج کرده ایم.

1-اینکه شما چطور فکر میکنید، تعیین کننده ی همه چیز است

همیشه مثبت باشید، به موفقیت فکر کنید نه شکست. از محیط های منفی دوری کنید. این ویژگی، مهمترین نکته ی این لیست است. باور به خودتان برای رسیدن به اهدافتان باید ثابت و پایدار باشد. لحظه ای که شما به خودتان بگویید من نمیتوانم، لحظه ی شکست خواهد بود، پس هرگز این جمله را به خودتان نگویید. در زمانهای متفاوت، نگرش افراد نیز متفاوت است. موارد مثبت برای افراد مثبت اتفاق می افتد. نخستین عامل موفقیت، اشتیاق است. فریمن توماس»، طراح اتومبیل شرکت دایملر کرایسلر، اشتیاق را عامل انگیزه بخش و هدایتگر خود برای رسیدن به موفقیت می داند؛ پس افراد موفق کاری را انجام می دهند که به آن عشق می ورزند و تنها کسب درآمد به آنها انگیزه بیشتر نمی دهد. نکته جالب اینجاست که اگر کاری را با علاقه انجام دهید، پول و درآمد هم خود به خود به دست می آید.

2-بر طبق رویاهای حقیقی و اهدافتان تصمیم گیری کنید

اهداف خاص خود را برروی کاغذ بنویسید و برای رسیدن به آنها طرحی بریزید. این دقیقا مانند یک طرح پروژه است که باید انجامش دهید. وقتی هدف دارم؛ می دانم برای رسیدن به کجا دارم این کار را می کنم، چرا این کار را می کنم و پیدا کردن جواب چرا برای انجام کارهاست که دشوار ترین کارها را ساده می کند! پس وقتی درباره راز موفقیت در زندگی صحبت می‌کنم اول از همه باید تعریف خودم را از موفقیت ارائه دهم و بگویم موفقیت برای من چه معنایی دارد. آیا موفقیت خریدن یک ویلای لاکچری است؟ داشتن خانواده خوب است؟ امضای یک قرارداد مولتی میلیاردی است؟ سفر به دور دنیاست؟ یا لذت بردن از آن چیزی است که زندگی ارائه می‌دهد. دقت کنید که یک فرد موفق همواره:

.

ادامه توضیحات را در لینک اصلی زیر بخوانید:

15 تا از رازهای موفقیت افراد مشهور

10 تا از موثرترین راههای رسیدن به آرامش در زندگی طبق جدیدترین تحقیقات دنیا

15 تا از مهمترین نکات مذاکره موفق طبق جدیدترین تحقیقات دنیا

قانون جذب را با این 7 نکته قورت دهید (طبق جدیدترین تحقیقات دنیا)

10 تا از کاربردی ترین نکات کسب ثروت در زندگی طبق جدیدترین تحقیقات سال 2019

15 تا از رازهای موفقیت افراد مشهور طبق جدیدترین تحقیقات روز دنیا

10 نکته مهم برای انجام بازاریابی تلفنی موفق طبق جدیدترین تحقیقات

20 تا از مهم ترین اصول موفقیت در زندگی طبق جدیدترین تحقیقات انجام شده در دنیا

موفقیت ,افراد ,یک ,ی ,موفق ,مثبت ,برای رسیدن ,رسیدن به ,از رازهای ,رازهای موفقیت ,به خودتان ,موفقیت افراد مشهور ,رازهای موفقیت افراد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گلکسی هستم :) اخبار تکنولوژي seoonpage گنجینه ی شعر و ادب(تکالیف مدرسه) راهِ عاشقی مجله اینترنتی ایران تحقیق Diary of Someone برترين سايت هاي مذهبي | top site وَیران خرابِ عشق